Burak Sancar Müzik Kursu

ANKARA - ÇANKAYA

0532 447 79 39
ADRES

Cumhuriyet Mahallesi, 06430 Tuna Cad. No:14/6 Kat:3

Her alanda başarı için ön koşul olarak insanın kendini tanıması, yetenekleri ve yeterlilikleri ölçüsünde bir yol çizmesi gösteriliyor. Başarı ve mutluluğun şansa bırakıldığı zamanlar geride kaldı. Dolayısıyla çağın gereğine uyup kendini tanıma yolunda önemli bir adım olarak sanat eğitimini her bireyin alması gerekiyor. Kariyer planı hangi meslek üzerine olursa olsun sanat eğitimi almayan bir bireyin sağlayacağı üst düzey barşarı bile tek başına mutlu olması için yeterli olmuyor. Bireye sağladığı popülarite bir yana, modern yaşamın stresinden uzaklaştıran bir rehabilitasyon aracı olarak sanat eğitimine her insanın ihtiyacı olduğu yadsınamaz. İşte bu anlayışla öğretim faaliyetlerini sürdüren Burak Sancar Sanat Merkezi, 20 yılı aşkın deneyimiyle, değerli uzman kadrosu eşliğinde sizlere piyanodan kemana, gitardan flüte, şandan dramaya geniş bir yelpazede sanat eğitimi sunuyor.

Braş Adı Yaş Aralığı Açıklama
Keman 0-18 İyi hazırlanmış bir keman eğitim programı, yapılacak eğitimin başarısında temel faktörlerden biri olarak değerlendirilmelidir. Keman dersinde kullanılan öğrenme öğretme yöntemlerinin, eğitimdeki hedeflerin gerçekleşmesine dönük yapılması da bu eğitimin durumunu etkileyen önemli unsurlardandır. Keman eğitimindeki başarı, öğretimde varılan düzey, öğrencilerin ve öğretmenlerin beklentilerinin gerçekleşmesi, ortaya çıkan ürünün iyi performans olarak sergilenmesiyle bağlantılıdır.
Gitar 0-18 Müzik, gelişim sürecinde insanı yönlendirmekte ve özellikle bilişsel süreçlerde gelişimini olumlu biçimde etkilemektedir. Müzik aynı zamanda çocukların sosyalleşmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Bunun yanı sıra müzik, çocukların bilişsel kapasitelerinin gelişiminde oldukça etkilidir ve sosyal etkileşimlerde yer alabilmeleri için bir aracı görevi görmektedir. Her şeyden önemlisi müzik, sosyal davranış biçimlerinin keşfinde çocuklara riskten uzak bir ortam sağlamaktadır. (Prof. Ian Cross, 2001).
ÜST